Літературно-мовний тиждень “Ну що б, здавалося, слова…”
Віртуальна подорож по світу “Якою мовою говорить Святий Миколай?”
Учнів 1-8-х класів класні керівники запросили на віртуальну подорож “Якою мовою говорить Святий Миколай?” під час якої учні ознайомилися з історією походження свята, традиціями його святкування в різних країнах світу. Розкрили на прикладах різних сказань, легенд, переказів образ великого Святого, його авторитет непогрішності й безмежну довіри до людей, причини привабливості, своєрідного магнетизму, живучості в усі віки. Разом роздумували про те, як можна змінити життя інших людей на краще, здійснюючи маленькі дива.
Літературні читання по В.О. Сухомлинському “Я хочу сказати своє слово”
Для учнів 5-6-х класів “Літературні читання по В.О. Сухомлинському “Я хочу сказати своє слово”. Головною метою заходу є формування читацьких та мовленнєвих здібностей учнів. Учні познайомились з творчістю видатного українського педагога та письменника В.О. Сухомлинського. Його казки та твори допомагають сформувати й розвинути в школярів духовні цінності, гуманістичні почуття, родинні цінності, естетичні почуття, бережливе ставлення до природи. Шляхом виразного читання та переказу змісту прочитаних казок: “А пісня жива”, “Флейта і вітер” діти пригадали про те, що завжди добро перемагає зло. Ці казки вчать дітей бути співчутливими, шукати вихід із будь-якої ситуацій, заставляють думати, робити висновки.
Творча майстерня “Чи можу я стати “Святим Миколаєм” для інших?”
Для учнів 9-10-го класу працювала творча майстерня “Чи можу я стати Святим Миколаєм для інших?”. Діти разом з вчителями трудового навчання виготовили яскраві листівки, написали листи про те, як підлітки можуть допомагати іншим, беручи приклад зі Святого Миколая. Якими вчинками вони можуть поділитися теплом і добром зі своїми друзями, сім’єю чи, навіть, незнайомими людьми.